Digi-Check-Up® Demo

Digi-Check-Up® Demo uygulamasındaki amaç süreçlerinizdeki ihtiyaç ve önceliklerinize en uygun teknolojileri bulmanızı nasıl sağladığımızı çok kısa bir sürede görmenizi sağlamaktır. Demo hizmetimiz aşağıdaki şekilde işleyecektir;

  • Kuruluşunuzda pilot bir süreç/makine/alan belirleyeceğiz. Bu bir CNC makinesi, stok alanı ya da Yedek Parça Satın Alma Süreci olabilir. Konunun kapsamını belirlemede danışmanlarımız destek olacaklardır.

  • Belirlediğimiz süreç/makine/alandan sorumlu ekip ile çevrimiçi koçluklar yapacağız. Koçluklar 2-3 oturumda tamamlanacak olup her biri yaklaşık 1 saat sürecektir. 

  • Bu koçluklarda belirlenen sürecin mevcut dijitalleşme seviyelerini DOPA® metodu ile çıkaracağız ve önceliklendireceğiz. Bu dijitalizasyon seviyeleri temel olarak Acatech Industrie 4.0 Maturity Index'te belirtilen seviyeleri almaktadır:  

ÖLÇÜLEBİLİRLİK
ÖLÇÜLEBİLİRLİK
press to zoom
ENTEGRASYON
ENTEGRASYON
press to zoom
GÖRSELLİK
GÖRSELLİK
press to zoom
ŞEFFAFLIK
ŞEFFAFLIK
press to zoom
ÖNGÖRME
ÖNGÖRME
press to zoom
ADAPTASYON
ADAPTASYON
press to zoom
  • Önceliklendirilen başlıklarla ilgili olarak hedeflenen dijitalizasyon seviyesi için çözüm ortaklarımızın teknolojiler havuzundan seçeceğimiz alternatifler önereceğiz. Alternatif önerilmesinin sebebi ihtiyacınızı en doğru sağlayacak teknolojiyi seçmenizi sağlamaktır.

  • Size en uygun yelpazede çözümler üretebilmek için Türkiye'nin en büyük dijital teknoloji entegratörü ve çözüm ortakları ile birlikte çalışmakta ve yeni teknoloji havuzumuzu sürekli genişletmekteyiz.   

  • Örnek vakalar için linke tıklayabilirsiniz. 

 

Lütfen ücretsiz demo çalışması için randevu almak için aşağıdaki linkten kayıt yaptırınız.